Іван Приходько

Фабрика дитячого одягу Bembi анонсувала випуск колекції з казковими малюнками Івана Приходька.

MALYUVANKY — це лімітована етноколекція для дітей з сучасними зручними моделями та наївними малюнками українського художника Івана Приходька. 

Діти в одязі з нової етноколекціїї компанії "Bembi"

Цікаві для дітей архаїчні зображення звірів, риб, птахів на одязі мають лаконічну виразну форму і беруть своє коріння в українському пісенному фольклорі, казках, легендах і повір’ях.

Діти в одязі з нової етноколекціїї компанії "Bembi"

Іван Приходько — художник, заслужений Майстер народної творчості України, який понад 60 років працює у сфері декоративного розпису, народної іграшки та дерев’яної скульптури. Він народився у 1939 році і досі живе і творить на радість людям в селі Дударків, Бориспільського району.

Мистецтво Приходька насичене міфами, легендами, знаками та символами, які переносять українську народну традицію у сучасність.


Художник, який все життя викладав дітям малювання, надзвичайно тонко відчуває як пробудити дитячу емоцію захвату як у малюків, так і у дорослих.

Він щиро переконаний: "Кожна дитина - художник від народження!".

Всі моделі мають зручний крій, виконані з натуральних тканин і можуть замінити діткам класичні святкові вишиванки.

Одяг з нової етноколекціїї компанії "Bembi"В колекції представлений одяг в розмірній сітці від 62 до 158 см: боді з веселим конем для найменших, 2 футболки для малюків, 2 футболки для старших діток і чарівна сукня з орнаментами з ранніх робіт Приходька, до якої на фабриці пошили м’яку іграшку-пташку за мотивами картин майстра. Нею можна бавитись, можна чіпляти до рюкзачка або телефона, як прикрасу.

Кожен раз, випускаючи нові колекції, ми удосконалюємо дизайн і технології виробництва, орієнтуючись на високі стандарти якості та потреби клієнтів. Напис "Made in Ukraine" на наших виробах - це дуже велика відповідальність і виклик, що надихає зробити якісний продукт, який буде високо оцінений в Україні і за кордоном!  В цю колекцію ми вклали не тільки наш багаторічний досвід, а й потужний код української традиції, що надихає зараз людей по всьому Світу

Придбати одяг з колекції можна у фірмових магазинах Bembi та інших магазинах, де представлена продукція компанії. А також online за посиланням.

Раніше ми писали, що Український бренд Syndicate спільно з "Нашим Києвом" та благодійним фондом Pan Fund випустили благодійну колекцію футболок із дитячими малюнками, що присвячена війні в Україні. 

Syndicate та "Наш Київ" випускають колекцію футболок з малюнками дітей