Дитячі садочки Києва будуть закриті для дітей, батьки яких не працюють
Фото: list.in.ua

Стало відомо, що відвідувати дитячі садочки у Києві зможуть не всі діти. Якщо навіть один з батьків офіційне не працює, дитину не будуть приймати до дошкільного закладу. 

Про це повідомили на брифінгу заступник голови Київської міської державної адміністрації Валентин Мондриївський та директорка Департаменту освіти й науки КМДА Олена Фіданян, передає lb.ua.

Повідомляється, що згідно з травневим рішенням Ради оборони Києва, діти зможуть відвідувати дитячі садочки, якщо батьки працюють або служать у лавах ЗСУ. Якщо батьки працюють онлайн, або мають ФОП, треба принести довідку про це. 

"Дійсно, є рішення Ради оборони міста Києва, де передбачено, що до садочка при наявності в ньому укриття можуть потрапити діти тільки у тому випадку, якщо обоє батьків працюють і підтверджують свою зайнятість відповідними документами з місця роботи або військової служби. Це зроблено з метою безпеки дітей і не перевантаження садочків. Якщо є можливість дитину виховувати вдома, то ми вважаємо, що це більш безпечно з точки зору взаємостосунків дитина-батьки. Якщо можливості бути з дитиною немає, тоді працюють садочки, де є укриття", — повідомили на брифінгу.

Наголошується, що навіть у разі достатньої кількості місць в укриттях садочка, діти, батьки яких не працюють, все одно не зможуть відвідувати заклад. 

А якщо в укритті садочка не вистачає місць для усіх охочих, дитині повинні запропонувати місце в іншому садочку. Але ж знову таки, за наявністю документів з місця роботи. 

Київщина готова до 1 вересня: скільки шкіл будуть працювати офлайн