В «Парку корупції» детективи НАБУ проведуть безкоштовні екскурсії (фото)

У найближчі вихідні, 23 і 24 червня, всі охочі зможуть потрапити на безкоштовні екскурсії «Парком корупції», які проведуть детективи НАБУ, представники Антикорупційної ініціативи ЄС в Україні (EUACI), а також куратори і організатори проекту.

Відвідувачі парку побачать 10 залів, кожен з яких розповідає свою історію: про явище корупції, яке бере свій початок з давніх часів та існує до цього дня; про корупційні схеми та тих, хто їх ламає, про роботу антикорупційних органів та перші здобутки України у цій діяльності.

Також відвідувачі побачать гроші, що були виведені з України корупційними шляхами, та розглядатимуть вірус корупції «під мікроскопом»: дізнаються, звідки взялась ця хвороба та які її симптоми, як корупція впливає на повсякденне життя кожного з нас і як боротися з нею. Крім іншого, відвідувачі парку зможуть побачити велетенський «золотий батон», який став символом корупції в Україні.

Екскурсії безкоштовні й розраховані як на дорослих, так і на дітей. Попередня реєстрація на екскурсії за посиланням. Кількість місць обмежена.

Щоб відвідати «Парк корупції», потрібно придбати квиток до Національного ботанічного саду імені М. М. Гришка. Всі кошти, виручені за квитки, будуть направлені на розвиток ботанічного саду.

Графік роботи «Парку корупції»: понеділок — п’ятниця з 15:00 до 21:00; субота — неділя з 10:00 до 21:00.

Раніше повідомлялося, що президент Порошенко підписав закон про Антикорупційний суд.