День Києва: які вулиці перекриватимуть у вихідні (схема)
Фото: рух транспорту обмежать (Twitter)

Цієї суботи та неділі, 27 та 28 травня, через проведення благодійного "Пробігу під каштанами" та міжнародної велогонки у столиці перекриватимуть для руху транспорта декілька вулиць. Про це повідомляє прес-служба КМДА.

Так, у ніч з 27 на 28 травня, з 23:00 до 06:00, перекриють для проїзду частину Володимирського проїзду від перехрестя з вулицею Великою Житомирською до перехрестя з вулицею Малою Житомирською. Там монтуватимуть площадки старту та фінішу пробігу.

28 травня з 08:00 до 16:00 під час проведення міжнародної велогонки Race Horizon Park Classic рух транспорту перекриють за маршрутом: вул. Миколи Грінченка – вул. Кіровоградська – пр. Валерія Лобановського – вул. Андрія Головка – вул. Солом’янська – вул. Протасів Яр.

У цей же день з 09:00 до 12:00 рух транспорту перекриють під час проведення 25-го благодійного "Пробігу під каштанами" за маршрутом: Михайлівська площа – Володимирський проїзд – Софійська площа – вул. Володимирська – вул. Богдана Хмельницького – вул. Хрещатик – Майдан Незалежності.

Карта перекриття виглядає так: 

Нагадаємо, що на День Києва в столиці також пройде перший жіночий мотопробіг.