День Гідності та Свободи

Сьогодні, 21 листопада, Україна відзначає День Гідності та Свободи, присвячений Помаранчевій революції та Революції Гідності. До цієї дати у столичних закладах культури відбудеться низка заходів, повідомили у пресслужбі КМДА.

Так, сьогодні у Центральній бібліотеці ім. Т.Г. Шевченка для дітей (просп. Перемоги, 25А) відбудеться презентація книжкової виставки "Тернистий шлях до свободи". 

Також сьогодні о 13:00 відбудеться онлайн-бесіда "Революція Гідності та Свободи" з кандидатом філологічних наук Іваном Братусем, на якій обговорять слід Революції Гідності в історії. Долучитися до стріму можна буде на Facebook-сторінці Київської молодіжної бібліотеки.

А до 30 листопада у музеї Шолом-Алейхема (вул. Велика Васильківська, 5А) триватиме благодійна виставка творчих робіт жінок, які втратили рідних під час війни – учасниць проєкту "Коло Надії". Музей працює з 10:00 до 18:00 щодня, окрім понеділка.

Крім того, протягом листопада у Київській міській молодіжній бібліотеці (вул. Л. Толстого, 49) триває виставка книжок та матеріалів "Перезавантаження свідомості". На ній представленні сучасні видання, які розкривають тему Революцію Гідності.

Нагадаємо, у Катарі відбулася церемонія відкриття Чемпіонату світу з футболу 2022. Цей Мундіаль триватиме до 18 грудня та стане першим, який проходить взимку та в одній із країн Близького Сходу.

Світлини київських фотографів можуть стати "Зображенням року" у "Вікіпедії"