Дегустація оновленого меню в Boho Yosai Women’s Power Dinner

Ресторан Boho Yosai зустрів весну камерним івентом на честь жінок, зібравши інфлюенсерів столиці на дегустаційну вечерю присвячену сезонному оновленню меню. Інтер’єр старовинної фортеці атмосферно доповнили акомпанемент фортепіано та свічки.

Шеф-кухар ресторану Денис Новохацький та Шеф-бар Андрій Жилан розповіли гостям про культуру фудпейрінгу — методу поєднання продуктів, що базується на хімічній формулі аромату кожного продукту, а також презентували, як вдало поєднувати смаки страв та коктейлів.

Шеф-бар Андрій ЖиланЗапрошеними гостями та спікерами вечора стали засновниці українського бізнесу. Ольга Саєнко власниця парфумерно-косметичного бренду INRO та компанії з ароматрейдингу Aroma Line, розповіла про роль ароматів у житті сучасної жінки. А Юліана Гензель — засновниця українського бренду білизни та купальників Fox Lingerie, який створила після переїзду із Луганська у 2015 році, поділилася досвідом, як це створити бренд з нуля та розвивати його у сучасних умовах.

Ольга Саєнко та Юліана ГензельДружня і розумна вечеря — найкращий спосіб розслабитись та надихнутись на нові досягнення.

Ресторан Boho Yosai відкритий для гостей кожного дня з 12:00 до 22:00, завітайте та спробуйте оновлене меню першими.

Адреса: вул. Івана Мазепи, 1 

Нове місце: ресторан Corner Bar 61/11 на Володимирській