Де в Києві шукати європейську якість за українською ціною

Останнім часом кияни стали все частіше помічати, що на харчування йдуть значно більші суми, ніж раніше. На жаль, ціни на продукти повільно, але впевнено повзуть вгору. Причини цілком очевидні: майже рік у країні діють карантинні обмеження, постачальники та виробники зазнають збитків, отже, часом змушені використовувати непопулярні заходи. 

Однак можливість щодня купувати якісні продукти й при цьому не витрачати зайвого в українців все-таки є. 

Простий і перевірений спосіб заощаджувати сімейний бюджет, не відмовляючи собі в улюблених продуктах і навіть делікатесах, пропонує найбільша торговельна мережа країни «АТБ». В столиці та області вже відкрито більше ніж триста магазинів мережі, а загалом в Україні працюють 1206 супермаркетів «АТБ» у 307 населених пунктах. Їхня кількість постійна зростає, оскільки щорічно компанія відкриває приблизно 100 магазинів, підкорюючи нові регіони.

Компанія дотримується своєї помірної цінової політики — вартість будь-якого товару на прилавках «АТБ» нижча за середньоринкову на 10–15%. Акції («Товар тижня», «Товар дня» тощо) дозволяють заощаджувати до 40–50%. Це стосується навіть імпортної продукції. Приміром, тут можна купити смачні польські ковбаски, свіжі цитрусові чи ароматну італійську мелену каву за розумну ціну.

У корпорації «АТБ» дотримуються принципів соціально орієнтованого бізнесу, тому працюють з мінімальною націнкою — заробляють не на вартості товару, а на обсягах його реалізації. Наприклад, за підсумками минулого року товарообіг мережі становив 149,8 млрд грн з ПДВ. Протягом 2020-го він збільшився на 18,2%.

Рік у рік компанія «АТБ» оптимізує свої бізнес-процеси, застосовує найсучасніші енергоощадні технології, розвиває власну логістичну інфраструктуру (має великий автопарк, мультитемпературні складські центри), а головне — працює з виробниками тільки напряму. 

Покупці можуть заощаджувати, оскільки компанія пропонує різноманітний асортимент товарів власних торгових марок «АТБ». За якістю такі товари не поступаються якості продукції розкручених брендів, а ціни на них — значно нижчі. Цей ексклюзивний асортимент становить майже третину від загального — зараз на прилавках кожного із супермаркетів торговельної мережі представлено понад ніж 3,5 тисячі найменувань товарів.

«Компанія заробляє не на націнці, а на обсязі продажів. Ми докладаємо максимум зусиль, щоб забезпечити стабільні ціни — насамперед на соціальну групу продуктів харчування та товари першої необхідності», — кажуть у «АТБ-Маркет».

Сьогодні «АТБ» є не тільки лідером галузі роздрібної торгівлі за товарообігом, числом магазинів, географією присутності, обсягом сплачених податків, але й за кількістю клієнтів. Щодня магазини мережі відвідують більш ніж чотири мільйони покупців, які знають торговельну мережу «АТБ» як надійного постачальника свіжих продуктів за доступними цінами.