Данілов заявив, що Україні потрібен новий оборонний союз. Ось ще 7 важливих цитат політика
Фото: Олексій Данілов / Фейсбук

Сектерар РНБО Олексій Данілов вважає, що Україні потрібен новий оборонний союз, у якому має бути ядерна держава. На сьогодні нею може бути Великобританія.

Про це він заявив в ефірі "Радіо НВ".

Однак в цьому інтерв'ю Данілов висловив ще декілька цікавих думок стосовно України та війни. Нижче їх публікуємо:

1. Переважна більшість білоруських військових відмовляються вступати у війну на боці рашистів. Білоруси бачать, що сьогодні дух нашого війська, нашого суспільства — величезний. Крім того, вони бачать, скільки трупів росіян та поранених привозять з України.

2. Ми готувалися до можливої війни з листопада минулого року, вели перемовини з партнерами про постачання зброї, увели в дію закон про національний спротив.

3. Президент України Володимир Зеленський не зробить жодного кроку назад, не здасть національні інтереси.

4. Світ розуміє, що відбувається в Україні. Не всі країни реагують адекватно. Але ми переможемо. Згадайте, як поводилися перед Другою світовою деякі країни. Для них важливі не демократичні цінності, а гроші. Вони заплющили очі на захоплення Криму, згодом – на окупацію частини Луганської і Донецької областей.

5. Купа міжнародних організацій, створених після Другої світової, ні на що не впливають, тільки висловлюють стурбованість.

6. Без застосування сили ворога побороти неможливо, ми дуже вдячні країнам, які нам допомагають. Але є й такі, які кинули🇺🇦у складну хвилину. Вони теж будуть відомі.

7. Перемога буде за нами, бо за нами правда.