Cities of Freedom

Громадська організація BRAND UKRAINE у співпраці з Міністерством закордонних справ запустили документальний серіал Cities of Freedom ("Міста свободи"), що розповідає про дух українських міст, які найбільше постраждали від війни.

У серіалі показали Маріуполь, Харків, Херсон, Чернігів, Бучу та Ірпінь такими, якими вони були до повномасштабного російського вторгнення. У коротких документальних роликах, створених агенцією Saatchi & Saatchi Ukraine, розкадують про історію цих міст, їхні унікальні характери та про те, що в них відбувається сьогодні ситуацію сьогодні. Подивитися їх можна на Youtube-каналі України.

"Назви українських міст з'явилися у всіх міжнародних ЗМІ та стали добре впізнаваними у всьому світі. Але чи насправді усі знають, що ховається за назвами "Маріуполь", "Харків", "Херсон", "Чернігів", "Буча" та "Ірпінь"? Адже усі фотографії зруйнованих війною міст виглядають однаково", — кажуть автори проєкту.

Також в рамках проєкту запустять інформаційну кампанію у соцмережах та інших каналах Ukraine.ua, проводитимуть публічні презентації на міжнародних заходах та залучатимуть до партнерства лідерів думок за кордоном, експертів, блогерів та дипломатів.

"Якщо ви запитаєте Google про Маріуполь або Харків, ви знайдете жахливі фото розбомблених міст. Але світ повинен знати ці міста як такі, що сповнені життя, кохання, культури та прекрасних людей. Наша команда присвячує цей проєкт усім прекрасним українським містам та їхнім мешканцям. Ми віримо, що проєкт також допоможе привернути увагу до відновлення України та найбільш постраждалих населених пунктів після перемоги", — каже координаторка проєкту та співзасновниця ГО BRAND UKRAINE Софія Джуринська.

Долучитися до проєкту може кожен охочий. Для цього достатньо робити репости з офіційних каналів Ukraine.ua та використовувати інструкцію з контентом, щоб показати унікальність та красу українських міст.

На кінофестивалі в Единбурзі презентували українські фільми