«Чорна п’ятниця»: що купувати у європейських магазинах зі знижкою

З наступного тижня у більшості магазинів світу стартує «чорна п'ятниця» — традиційний розпродаж, який зародився у США і проводиться там відразу ж після Дня подяки. Але, як і багато інших західних традицій, згодом «чорна п'ятниця» прижилася і в Європі.

Українські магазини адаптували акцію на локальному ринку як могли: одні бренди проводять тижневий марафон низьких цін, інші розпродають асортимент зі знижками не більше 20%. Однак справжній атракціон знижок на честь black friday влаштовують закордонні бренди і рітейлери, на які ми і радимо звернути увагу. У багатьох зарубіжних інтернет-магазинах товари навіть без урахування акцій коштують значно дешевше, ніж в українських, де представлені аналогічні бренди. Тож якщо ви давно й свідомо хотіли розширити свій гардероб або придбати гаджети, які роблять життя приємнішим і комфортнішим — зараз саме час для вигідного шопінгу!

За останні кілька років онлайн-покупки за кордоном стали доступними та звичними для більшості українців. Спільно із сервісом для онлайн-покупок за кордоном myMeest ми створили шопінг-гід по тому що, де і як купувати у розпал «чорної п’ятниці».

Мода

PULL & BEAR

Магазин бюджетного одягу з орієнтиром на молодих людей, вільних від стереотипів, що цінують самовираження та індивідуальність.

Що придбати:


OYSHO

Іспанський бренд, який займається виробництвом нижньої білизни, трикотажу, домашнього та спортивного одягу. Натуральні матеріали, делікатний і мінімалістичний декор, відсутність дешевого синтетичного мережива та силіконових вставок — мінімальний перелік того, за що можна любити OYSHO.

Що придбати:

Життя

ZARA Home

Дизайнерські товари для дому від відомого іспанського бренду.

Що придбати:


JBL

Мабуть, один із найвідоміших брендів у світі аудіотехніки. Продукція JBL — це акустичні системи високого класу і супутня їм електроніка.

Що придбати:


Media Markt

Один з найпопулярніших магазинів електроніки та побутової техніки в Європі з широким асортиментом товарів.

Що придбати:

З повним переліком міжнародних онлайн-магазинів, а також представленими актуальними пропозиціями зі знижками до 90% можна ознайомитися тут.

Як купувати з myMeest

Крок 1. Зареєструйтеся у персональному кабінеті на сайті або ж завантажте додаток myMeest. При реєстрації вам автоматично присвоюється персональний ID номер, за допомогою якого ідентифікуються посилки клієнтів на складі myMeest.

Крок 2. Зареєструйтесь та здійсніть покупку в одному з інтернет-магазинів, що вказані на сайті. При оформленні покупки та оплаті вкажіть адресу доставки myMeest у країні здійснення покупки та ID номер, який вам було присвоєно під час реєстрації. Він вказується біля імені або прізвища, у графі з цими даними.

Крок 3. Як отримаєте від інтернет-магазину на електронну скриньку номер декларації та назву служби доставки, зареєструйте свою інтернет-покупку у персональному кабінеті myMeest.

Крок 4. Коли ж покупка опиниться на складі myMeest, вона буде відображена у вашому кабінеті. Саме там ви зможете оформити відправлення покупки в Україну з доставкою кур’єром, у відділення чи поштомат Meest у вашому місті.

Крок 5. Оплачуйте доставку у вашому персональному кабінеті, адже без оплати вона не зможе виїхати зі складу myMeest.

Крок 6. Отримайте свою інтернет-покупку обраним способом доставки.