Чому вже кілька днів не змінюються дані про кількість убитих окупантів

В Міністерстві оборони розповіли, чому протягом останніх кількох днів дані про кількість вбитих російських окупантів не змінюються з цифри "понад 12 тисяч".

Як пояснила заступниця міністра оборони Ганна Маляр, зараз підрахунок втрат особового складу ворога не є першочерговим завданням, і робити це під час воєнних дій досить складно. 

"Не хвилюйтесь, ворога люто знищують. Так само люто як він руйнує наші міста і села. Але підрахунок втрат особового складу ворога - далеко не першочергова справа на місці подій", — каже Маляр.

За її словами, зараз наступ противника зупинено, і немає такого інтенсивного активного протистояння, яке було ще декілька днів тому. Зниження інтенсивності наступального потенціалу окупантів як раз свідчить про дійсно великі втрати та потребу у доукомплектуванні особового складу. Проте підрахунок втрат ворога під час активної фази війни дуже ускладнений, і встановити точну кількість загиблих окупантів дуже непросто.

"Є декілька методик підрахунку, які використовуються. Тобто, після бою ніхто не ходить  с калькулятором, якщо говорити дуже спрощено. Цифри надходять від різних джерел, часто з запізненням на декілька діб. Все залежить від ситуації на місці", — пояснила Маляр.

Спротив російській окупації, день 18