Кияни плавали на човнах та надувних матрацах по затопленому місту (фото, відео)

Увечері в середу, 25 липня, через сильний дощ в Києві затопило вулиці, підземні переходи та навіть транспортні розв’язки. І поки більшість киян через негоду зазнавала суттєвих незручностей, деякі не розгубилися і підійшли до ситуації з гумором.

Так, один з мешканців столиці не розгубився, дістав гумового човна та влаштував на ньому заплив. Відео з човнарем виклав на своїй сторінці у Facebook користувач Konstantin Kovshevatsky.

Чоловік у човні проплив по затопленій розв’язці на Дорогожичах, а поряд з ним рятувальники відкачували воду. Подивитися на незвичайний заплив збіглися безліч перехожих.

«Київ — місто курортне. І тобі парасольки, і водні розваги. Банани поруч, якщо що», — прокоментував свою публікацію автор відео.

Також розважитися на Дорогожичах вирішили підлітки, які влаштували небезпечні стрибки у воду з верхньої частини розв’язки. Відео стрибків було опубліковано на сторінці dtp.kiev.ua у Facebook.

«Категорично не рекомендую повторювати даний фокус, особливо без води», — йдеться в коментарі до відео.

Інші мешканці столиці вирішили, що якщо вони не їдуть на море, то море їде до них. І дістали з полиць надувні матраци.

Та інші, більш екзотичні, плавзасоби.

Нагадаємо, напередодні через зливу під водою опинилися деякі столичні вулиці та переходи. А на вулиці Глибочицькій ще й прорвало каналізаційну трубу. Через зливу зупинився рух трамваїв та тролейбусів. А у Подільському районі в результаті негоди постраждав Кирилівський шляхопровід.