Чіпати можна: Музей новин запрошує родини на сімейний вікенд

Віднедавна і в Україні музейні простори почали усвідомлювати себе таким місцем, де за допомогою інтерактивів можна доступно і цікаво розказати про важливі речі відвідувачам будь-якого віку. Саме такий спосіб обрали організатори виставкового проекту Музей новин, який відкрився у "Мистецькому Арсеналі". За перші два тижні роботи експозицію вже побачили понад 30 тисяч людей. Кияни та гості столиці спеціально приїздять сюди цілими родинами. Тому 18-19 березня організатори виставки вирішили провести сімейні вихідні у Музеї новин. А 18 березня о 12:00 на виставку завітає зіркова гостя — ведуча ТСН Марічка Падалко. Усі охочі зможуть зробити спільне фото на пам'ять.

У музеї діти та дорослі поринуть у світ телевиробництва та зрозуміють, як створюються новини. Школярі відчують себе журналістами ТСН у відтвореній студії та приміряють костюм космонавта або воєнного оператора у віртуальній примірочній. Також маленькі гості дізнаються історію України у цікавий та інтерактивний спосіб, коли ілюстрацією до значущих новин є артефакти того часу. А батьки, бабусі та дідусі згадають, що пережила Україна на шляху до здобуття незалежності, і знову відчують себе свідками найбільш пам’ятних днів за останні 26 років.

"Тут дуже цікаво, і є чим зайнятися протягом цілого дня. Наче поринаєш в інший світ. Можна роздивитися багато цікавих історичних речей, приміряти окуляри віртуальної реальності, сфотографуватися з відомими телеведучими, яких щодня ми бачимо тільки по телевізору", — ділиться враженнями 12-річна відвідувачка Аня.

Крім цього, організатори виставки оголошують конкурс на найоригінальніше сімейне селфі. Тож пропонуємо вам зібрати усіх членів родини у Музеї новин та викладати фотозвіти з враженнями від експозиції у соціальну мережу Instagram з хештегом #музейновин. Імена переможців, які отримають сувеніри від ТСН, будуть оголошені на сторінці у Facebook.

Нагадаємо, що працює Музей новин з вівторка по неділю, з 11:00 до 20:00. Останній день работи Музею - 26 березня.

Графік екскурсій зі співорганізаторами проекту Ярославою Гресь та Юлією Вагановою: 18-19 березня, 11:00, 12:00, 13:00.

Вартість квитка: 60 гривень. Для дітей, студентів і пенсіонерів – 30 гривень.

Всі кошти від продажу квитків підуть на розвиток культурних проектів "Мистецького Арсеналу".

Раніше ми писали про те, як правильно читати новини.