Чергове засідання комісії з проведення конкурсу на посаду Головного архітектора Києва відбудеться 18 березня

Чергове засідання комісії з проведення конкурсу на посаду Головного архітектора Києва відбудеться 18 березня. Про це на засіданні конкурсної комісії з проведення конкурсу на посаду Головного архітектора Києва, що відбулось 15 березня, зазначив голова конкурсної комісії Олександр Спасибко. Також у рамках засідання обговорили процедуру обрання шорт-листа кандидатів (шорт-лист було обрано 2 березня 2016 року) та пропозиції щодо подальшого відбору кандидатів, повідмляє офіційний сайт КМДА

Відкриваючи засідання, голова конкурсної комісії, заступник голови КМДА Олександр Спасибко запропонував кожному члену комісії висловити свої пропозиції.

«Це перший дійсно відкритий конкурс на посаду Головного архітектора Києва. Щоб забезпечити прозорість, міська влада запросила до роботи в комісії представників професійної спільноти – відомих архітекторів, представників громади, міжнародних експертів, представників Мінрегіонбуду та депутатського корпусу. Хочу зазначити, що основна мета всіх членів комісії – відкрито вибрати кандидатуру на цю вакантну посаду. Однак і у роботі комісії можливі помилки, адже у жодного з нас немає досвіду проведення подібних конкурсів. Тому я пропоную кожному члену комісії висловити свої пропозиції», – сказав Олександр Спасибко.

Голова конкурсної комісії наголосив на відповідальності кожного члена комісії за виконання своїх обов’язків.

«Наша робота викликає широкий суспільний інтерес та резонанс. Ми маємо зробити все, щоб найближчим часом місто отримало Головного архітектора, обраного демократичним шляхом. Ми відповідальні перш за все перед киянами», – заявив заступник голови КМДА Олександр Спасибко.

Голова конкурсної комісії запросив представників ЗМІ висвітлювати хід конкурсу, відвідувати відкриті засідання комісії, аби забезпечити дійсно відкритість перебігу відбору кандидата на посаду Головного архітектора столиці.

 «У зв’язку з тим, що ми отримали від громадськості пропозицію надати можливість участі у публічних виступах усім дванадцятьом кандидатам, я як голова конкурсної комісії направлю звернення до юридичного управління щодо надання висновку про кількість кандидатів для подальшої участі в наступному етапі конкурсу – публічних презентаціях. Ми маємо прийняти законне і юридично вірне рішення, скільки кандидатів буде виступати – п’ять чи дванадцять», – сказав він.

За словами голови конкурсної комісії, варіанти проведення публічних презентацій кандидатів, дату та час їх проведення комісія обговорить на найближчих засіданнях та невідкладно повідомить про це громадськість. Наразі заявлено перерву у засіданні комісії з метою зібрати пропозиції від членів комісії щодо фінального голосування.