Через «цар-балкон» в Шевченківському районі може обвалитися будинок (фото)

У Шевченківському районі столиці, в Бехтерівському провулку, через величезний «цар-балкон», що був збудований по периметру цілого поверху, може обрушитися будинок.

Про це повідомив глава Агентства енергетичних реформ України Володимир Земляков на своїй сторінці у Facebook.

Ситуацію з «цар-балконом» обговорювали на засіданні правління ОСББ «Покрова». За словами архітектора будинку, на якому надбудований балкон, Юрія Серьогіна, незаконна будова не тільки порушує зовнішній вигляд будівлі, але і несе загрозу його руйнування.

Так, згідно з результатами обстеження будинку в листопаді цього року, були виявлені тріщини в конструкції стін паркінгу, на якому він стоїть. На думку мешканців та архітектора вони виникли внаслідок додаткового навантаження, що створює «цар-балкон».

За словами голови ОСББ, замовник цього «мракобісся» і власник поверху на зв’язок не виходить і дозвільних документів не надає. Жодних громадських слухань або консультацій з мешканцями будинку він також не проводив.

«Тож змушені звертатися до ДАБІ та інших органів. Подивимось, хто переможе, багатий дядя чи невдоволені мешканці, цікаво, як буде діяти влада та чи є справедливість в місті Києві», — додав Земляков.

Раніше повідомлялося, що в Шевченківському районі помітили балкон, збудований по периметру всього поверху.