Через негоду в столичних аеропортах затримуються рейси

У четвер, 13 грудня, через складні погодні умови в столичних аеропортах «Київ» та «Бориспіль» затримуються авіарейси, а деякі рейсы взагалі були скасовані.

Так, у «Борисполі» на виліт затримуються рейси авіакомпаній Bravo Airways і Azur Air Ukraine в Шарм-ель-Шейх. Рейс Bravo Airways, що мав вилетіти ще вночі, попередньо перенесли на 14:00, а рейс Azur Air Ukraine було перенесено з 12:25 на 15:00.

Також затримується рейс до Ліона авіакомпанії Privilege Style, що має вилетіти о 17:30 замість 03:00, рейси до Лондона авіакомпаній МАУ і TAP Portugal затримуються на годину, а рейс до Тегерана авіакомпанії Bravo Airways взагалі скасували.

Також через негоду у«Борисполі» так і не сіли два рейси зі Стамбула, затримуються рейси з Одеси, Хургади, Копенгагена, Стокгольма, Запоріжжя, Цюріха, Женеви, Лондона, Банкогка, і Берліна.

В аеропорту «Київ» скасовано два нічні рейси до Шарм-ель-Шейха та Ахмедобада авіакомпанії SkyUP, а також скасований рейс до Бидгоща авіакомпанії LOT. Ще один рейс до Шарм-ель-Шейха авіакомпанії SkyUP, що мав вилетіти о 12:05, затримується до 15:00.

На посадку до 22:45 затримується рейс з Копенгагена авіакомпанії Wizz Air, до 23:30 затримується рейс з Шарм-ель-Шейха авіакомпанії SkyUP. Скасований рейс з Варшави авіакомпанії LOT, а також рейс з Харкова авіакомпанії SkyUP.

Нагадаємо, що мешканців столиці попередили про хуртовини та ожеледицю на дорогах.