В центрі Києва відбулися сутички через відкриття KFC у Будинку профспілок (фото, відео)

В ніч на четвер, 22 листопада, активісти протестували проти відкриття в Будинку профспілок на Майдані Незалежності фастфуду КFC. Про це повідомив Роман Синіцин на своїй сторінці в Facebook.

Члени радикальної організації С14 розмалювали фарбою вітрини та фасад поруч з ними, а також кидали димові шашки й підпалили покришку.

На місце події прибули співробітники поліції, які почали затримувати активістів. Між правоохоронцями та протестувальниками сталася невелика сутичка.

Як повідомили в С14, всього було затримано сім активістів. Через деякий час їх випустили з відділення поліції на вулиці Герцена, 9.

За словами нардепа Ігоря Луценка, під час затримань на Майдані поліцейські бризнули газом в очі адвокату Масі Найєму. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

При цьому, за словами Луценка, Найєм не робив нічого, що могло б виправдати застосування спецзасобів проти нього з боку поліції.

«Щойно був свідком, як поліцейський на Майдані приснув двічі в обличчя адвокату Масі Найєму, при чому Масі нічого не робив, щоб застосування спецзасобів було виправдано... Історія почалася, коли група молоді з с14 обмалювала KFC в Будинку Профспілок написами про загиблих там», — розповів депутат.

Пізніше Масі Найєм підтвердив, що поліцейські бризнули йому в обличчя з газового балончика.

«Щойно, під час здійснення адвокатської діяльності та захисту свого клієнта на Майдані Незалежності, відносно мене був застосований спецзасіб (газовий балончик) співробітниками поліції (не патрульної)», — розповів адвокат.

Також він додав, що отримав опік очей та обличчя і збирається подати заяву.

Раніше повідомлялося, що в Будинку профспілок працюватиме KFC.