Через грип в столиці почали закривати на карантин школи

Через погіршення епідемічної ситуації щодо захворюваності на грип та ГРВІ серед дітей в Києві почали закривати школи на карантин. Про це повідомляє прес-служба КМДА.

Рішення про повне або покласове призупинення навчального процесу приймають керівники навчальних закладів в разі відсутності через хворобу 20% від загальної кількості учнів.

«Наразі у місті захворюваність на грип і ГРВІ перебуває на рівні, характерному для даного періоду року. Проте, за 4-й тиждень 2018 року зареєстровано зростання захворюваності на 11,4%, якщо порівнювати з попереднім тижнем. Зростання відбулося за рахунок дітей, і хоча наразі переважно хворіють дошкільнята, серед школярів рівень захворюваності зріс на 25%», – пояснив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

Наразі вже призупинили заняття в одній зі шкіл, де рівень захворюваності перевищив 20%. Іще у 14 відбулося часткове покласове закриття. Дошкільні навчальні заклади закриватися не будуть.

«Найбільша кількість відсутніх школярів спостерігається у Дарницькому, Оболонському, Святошинському та Солом’янському районах», – зазначив Поворозник.

Нагадаємо, що на Подолі пройде акція зі збору донорської крові.