Часть Голосеевского парка уничтожили ради заправки

Об этом в Facebook сообщил Михаил Погребинский.

"Увага! Терміновий репост!!!
Сьогодні, 22.08.16, ВНОЧІ бандитами було знищено частину заповідного урочища "Бичок" - що входить до складу Національного природного парку (НПП) "Голосієвський"!
Нагадую, що йде мова про унікальне заплавне урочища Бичок - частина якого була віддана в оренду ТОВ "Авеста-буд" в обхід закону про природно-заповідний фонд! Справа про розірвання договору із забудовником зараз розглядається в суді...
19.08.16 на перемовинах в Голосієвській РДА за посередництвом голови РДА Наталії Бондарь, представники ТОВ "Авеста-буд" пообіцяли мешканцям та активістам до наступної п'ятниці не проводити ніяких робіт. Очевидно, це була типова бандитська "розводка" - аби приспати пильність захисників урочища та зрізати дерева!
Слід зазначити, що сама Голова Голосієвської РДА Наталья Бондарь зайняла не державницьку позицію, аби захистити державну власність, а по суті стала на сторону забудовника і лобіювала інтереси бандитів!
Місцевих мешканців, які вночі встали на звук бензопил, бандити прямо пообіцяли "пригостити свинцем"! Місцевий люд вкрай заляканий!
Ситуація надзвичайно складна! На місці зараз знаходиться чоловік 150 підготовлених бандитів - спортсменів-тітушок!
Потрібна термінова допомога активістів, журналістів, депутатів, представників добровольчих батальйонів! Адже йде мова про національне надбання - частину національного природного парку, межі якого були чітко окреслені в картографічних документах до Указу президента про створення НПП "Голосієвський"!
Увага! Урочище "Бичок" знаходиться в Голосієвському районі - вздовж Столичного шосе! За заправкою "Формула", поряд із Охотським провулком!"