CEO LeoGaming бере участь у форумі, на відкритті якого виступила Меркель — Альона Дегрік

Українська компанія ФК «Леогеймінг Пей» (CEO LeoGaming) візьме участь в щорічній конференції ігрової індустрії Gamescom-2018, яка стартувала сьогодні в Кельні. Про це повідомила засновник і генеральний директор компанії Альона Дегрік.

Дегрік нагадала, що ФК «Леогеймінг Пей» є єдиною українською компанією, яка вже третій рік поспіль бере участь в цьому заході.

«Gamescom є найбільшим світовим форумом ігрової індустрії. Участь в ньому беруть близько тисячі компаній, очікується, що форум відвідають близько 400 тисяч чоловік. Якщо ми хочемо йти у ногу з новітніми тенденціями в цій сфері, то повинні брати участь в таких заходах», — сказала вона.

В минулому році на Gamescom було представлено 919 компаній з 54 країн. Захід відвідали 355 тисяч осіб. На відкритті Gamescom-2017 виступила канцлер Німеччини Ангела Меркель. Вона наголосила на важливій ролі ігрової індустрії для економіки країни.

Обсяг ігрового ринку в світі в минулому році склав 109 мільярдів доларів. Тому не дивно, що середня тривалість стояння в черзі до ігрових стендів компаній становить 2 години.