CANactions School for Urban Studies оголошує набір студентів на навчання

Шановні друзі!


CANactions School for Urban Studies, перша в Україні міждисциплінарна Школа із дослідження міст, оголошує набір студентів на навчання у програмі STUDIO #2: “Майбутнє (пост)індустріальних міст України”. Курс орієнтовано як на архітекторів, так і на представників інших спеціальностей, що пов’язані з міським розвитком. Програма орієнтована як на українських, так і міжнарожних студентів. Навчання проводитиметься у міждисциплінарному середовищі і разом з експертами з усього світу: США, Швеції, Німеччини, Нідерландів, України. Навчання проходитиме у Києві, також студенти здійснять філд-тріп до Краматорська. Навчання розпочнеться 15 лютого 2016 року та триватиме 3,5 місяці.

Дедлайн подачі заявок - 3 січня 2016 року.

Тема STUDIO #2 - “Майбутнє (пост)індустріальних міст України”. Чи мають (пост)індустріальні міста України майбутнє? Метою курсу є розробка стратегічних сценарії, а також тактичних пропозицій щодо розвитку Краматорська – міста на Сході України, з урахуванням його соціально-політичної, історико-культурної, економічної та просторової специфіки, а також сучасних тенденцій у сфері міського розвитку.
Детальніше про програму STUDIO #2


Про
CANactions School for Urban Studies – це міждисциплінарна лабораторія міських досліджень. Мета Школи – вивчення, розробка концепцій, а також визначення конкретних дій щодо стратегічного розвитку українських міст. Ми шукаємо CANactor-ів – талановитих та амбітних агентів змін, що готові ініціювати та втілювати урбаністичні проекти з метою реальних перетворень українських міст.
Наразі у Школі CANactions триває STUDIO #1, протягом якої разом із міжнародними експертами з Швейцарії, Німеччини, Ірландії, Польщі, України студенти працюють над розробкою Urban Constitution - набору стратегічних рекомендацій для розвитку українських місць на прикладі Івано-Франківська.
Детальніше про STUDIO #1 - http://www.canactions.com/media/imperavi/THE_STUDIO_%231_CURRICULUM_2DSKFAt.pdf
 

З повагою,
CANactions School