«Бориспіль» відкриває термінал F: до нього «переїдуть» деякі авіакомпанії

З 31 березня в аеропорту «Бориспіль» у тестовому режимі почне працювати термінал F, який до цього часу був законсервованим та не експлуатувався. Про це повідомляє прес-служба аеропорту.

До терміналу F повністю чи частково перенесуть свої рейси деякі авіакомпанії. Так, рішення про перехід до термінала F прийняли авіакомпанії Laudamotion та Ryanair, а також український лоукостер SkyUp, який раніше літав з аеропорту «Київ».

В перспективі планується, що частину рейсів з термінала F також будуть виконувати авіакомпанії YanAir, Bravo Airways, Bukovyna, FANair, Wind Rose тощо. Перелік авіакомпаній може змінюватись час від часу.

Таким чином, з 31 березня в аеропорту працюватиме два термінали. Через це пасажири мають уточнювати термінал відправлення свого рейсу перед виїздом в аеропорт. Також уточнювати термінал прильоту радять й тим, хто зустрічає пасажирів перелічених авіакомпаній у «Борисполі».

Для зручності пасажирів кожні 30 хвилин між терміналами буде їздити безкоштовний автобус Shuttle Bus.

Поради для пасажирів:

  • Приїжджайте в аеропорт заздалегідь і враховуйте, що з 31 березня в «Борисполі» працює два термінали — D і F.
  • Якщо ви купуєте квиток, відразу уточнюйте термінал відправлення.
  • Термінали D і F розташовані на відстані один від одного. Дорога між ними займає час, кожні 30 хвилин між терміналами курсує безкоштовний автобус.
  • Якщо ви приїхали (або від’їжджаєте) на Kyiv Boryspil Express, найзручніше дістатися до/з термінала F безкоштовним автобусом. Shuttle Bus відправляється від термінала D (перший рівень).

Раніше ми повідомляли про те, що французька авіакомпанія Aigle Azur запустить прямий рейс з Києва до Парижа. Вони також будуть виконуватись з термінала F.