Понад 75 столичних мостів знаходяться в передаварійному стані

Три столичних мости знаходяться в аварійному стані, а ще понад 75 мостів — в передаварійному. Про це в інтерв’ю «Новому часу» розповів мер Києва Віталій Кличко.

Про аварійність мостів стало відомо після проведення у місті інспекції мостів та шляхопроводів. При цьому Кличко не назвав ті мости, які зараз є аварійними, а тільки розповів, що вони "центральні". Також столичний голова заявив, що міська влада робить все, щоб рух цими мостами не зупинявся, але водночас і не було загрози для людей, які ними користуються. За словами мера, вже розроблений план реконструкції та капітального ремонту трьох аварійних мостів.

Також Кличко згадав і про «втомлений» шляхопроводі на Шулявці. Мер розповів, що його реконструкція обійдеться в 1 млрд грн.

«Ми заходимо зараз вже на реконструкцію Шулявського мосту, який з легкої моєї руки був названий "втомленим". Дійсно, є таке поняття — "втома металу", втома бетонних конструкцій, і міст в 1964-1965 роках був побудований, я не пам’ятаю точно, реконструкції жодного разу не було, ми зараз виходимо на реконструкцію цього мосту. Ситуація непроста, реконструкція буде коштувати понад мільярд гривень, реконструкція даної розв’язки", — розповів Кличко.

За його словам, реконструкція всіх мостів, які цього потребують, коштуватиме "колосальні гроші". І хоча за останні роки бюджет Києва збільшився удвічі, цих грошей все одно не вистачить на реконструкцію усіх мостів.

Раніше повідомлялося, що в Подільському районі через сильну зливу постраждав Кирилівський шляхопровід.