Американська ультраправа блогерка Лора Лумер відвідала підстанцію ДТЕК на Київщині, яку росія зруйнувала ракетним ударом у 2022 році.
Про це розповіли в ДТЕК.
Підстанцію відновили та модернізували за підтримки уряду США — сьогодні вона знову забезпечує світлом і теплом близько 20 тис. українських родин.
"Ми також показали, що українська енергетика не просто відновлюється, а стає сучаснішою та стійкішою. Прикладом цього є перша цифрова розподільча підстанція, яку ДТЕК будує вже під час війни із використанням обладнання GE Vernova — одного з найбільших американських виробників енергетичного обладнання.
Це ще один приклад того, як українсько-американське партнерство допомагає створювати енергетику майбутнього", — розповідають в енергетичній компанії.
Нагадаємо, що під час свого візиту до України Лора Лумер вже відвідала Бучу. Зокрема, вона побачила храм Святого апостола Андрія Первозванного та місце масового поховання мирних жителів, убитих росіянами у 2022 році.
Крім того, Лумер провела інтерв’ю з Президентом України Володимиром Зеленським.
- Лора Лумер — політична активістка, наближена до президента США Дональда Трампа. Вона відома своїми різкими заявами щодо війни росії проти України, зокрема неодноразово повторювала тези російської пропаганди про "нацистів в Україні".
