Благодійний аромат Soul of Ukraine

Благодійний аромат Soul of Ukraine, який вже підкорив Європу, приїхав до України. Ольга Юрченко, українська парфумерка й засновниця одеського парфумерного бренду Soul of Mine, продовжує збір коштів на допомогу українським дітям, що стали жертвами російської агресії. 

Від початку повномасштабної війни Ольга працювала над проєктом Soul of Ukraine — благодійним ароматом, що розповідає про нашу країну парфумерною мовою. В його створенні взяли участь 14 найвідоміших митців парфумерії з усієї Європи, зокрема Мауріс Русель, Анік Менардо, П`єр Гуерос, Алієнор Массенет, Давід Апель, Філіп Папарелла та інші. 

Я щаслива, що сьогодні аромат нарешті доступний для замовлення в Україні. Ми отримали чимало запитів, але через логістичні труднощі не змогли виконати їх влітку. Кількість флаконів обмежена, але наголошую, що кожна гривня від продажів буде направлена на підтримку дітей, що постраждали від війни. Наразі ми вже встигли познайомити з "Душею України" величезну кількість європейців і  зібрати понад 20 тисяч євро. Наразі їдемо додому й маємо надію на гарний фідбек від українців

В основі унікального аромату — дорога і витончена база. Це рідкісні види ірису, імбиру, мускусу і ванілі, цитрусові акорди, що наповнюють композицію яскравим характером, а також троянда і сандал, які створюють неповторний шлейф.

Благодійний аромат Soul of UkraineОкремо варто відзначити дизайн флакона: його дерев’яна кришечка дуже приємна на дотик та має автентичний вигляд, а малюнок, що є втіленням сучасної України, створила відома мисткиня з Одеси Леся Верба.

В наявності лише 200 флаконів. Парфуми можна придбати онлайн за посиланням. Вартість флакона 100 мл – $200.

Усі кошти від продажу направлять до благодійного фонду "Дитина єдиної України" на забезпечення потреб дітей, які стали жертвами війни в Україні. 

Раніше ми писали, що портрет Володимира Зеленського, створений українським фотографом Олександром Чекменьовим для Time, продали на благодійному аукціоні.

Одеські митці оголилися, щоб зібрати кошти для жінок в ЗСУ