Black Eyed Peas виступили на польському телеканалі у райдужних пов'язках

Учасники американського гурту Black Eyed Peas продемонстрували свою солідарність із ЛГБТК+ спільнотою під час свого виступу на передноворічному концерті польського каналу TVP.

Як пише Deadline, усі чотири учасники з'явилася на сцені в райдужних пов'язках.

Один з вокалістів гурту, Will.i.am, перед виступом оголосив: "Наступну пісню ми присвячуємо усім, на кого цьогоріч направляли ненависть. Єврейські спільноти — ми вас любимо, люди африканського походження по всьому світу — ми вас любимо, ЛГБТК +спільноти — ми вас любимо".

Це викликало неабияке обурення у представників партії "Право і справедливість" (Prawo i Sprawiedliwość). Саме ця політична сила лобіює гомофобні закони.

Депутат польського Сейму Януш Ковальський написав у Twitter: "Райдужний прапор ЛГБТ є символом гноблення, поневолення, революції проти свободи лівих, які хочуть забрати у нас право виховувати дітей відповідно до наших цінностей"

Генеральний прокурор та міністр юстиції Польщі Збігнев Зебро написав: " Аварії трапляються. Але якщо реклама ЛГБТ на передноворічному концерті TVP була запланована акцією, то ті, хто вважав це скандалом, мають рацію".

Один з членів "Права і справедливості" Марцін Воргол зауважив, що " Реклама ЛГБТ на каналі TVP2 це ганьба".

У відповідь на цей твіт, Will.i.am наголосив: "Єдність, толерантність, розуміння, єдність, повага, різноманітність та залучення… ЦЕ ЛЮБОВ… люди є люди, і ми всі повинні шанувати та любити всі різні типи людей на землі та вчитися у них".

Відомо, що гурт отримав за виступ гонорар у мільйон доларів.

На цей концерт раніше запрошували учасницю гурту Spice Girls — Mel C. Проте вона відмовилась через гомофобність каналу.

Раніше ми писали, що Настя Каменських разом із гуртом Black Eyed Peas відкрила церемонію вручення премій Latin American Music Award. Музиканти разом виконали пісню Where Is the Love, яку присвятили Україні.

Хто такі квір-люди та чи відрізняються вони від ЛГБТ+