Бізнесмени-вандали зіпсували оновлену вулицю Леонтовича (фото)

Недобросовісні «бізнесмени» зіпсували своєю «рекламою» тротуари та велосипедні доріжки на недавно відкритій після капітального ремонту вулиці Леонтовича. Про це повідомляється на сторінці «Київавтодору» в Facebook.

«Важко сказати, чому саме так людина вирішила вчинити. Чому не подумала про те, що ця вулиця ремонтувалася на гроші кожного з нас — свідомого платника податків, що за ремонтними роботами стоїть важка цілодобова праця дорожників, без вихідних та святкових днів, що, зрозуміло, що ці надписи будуть видалені і багато-багато іншого "чому"», — йдеться в повідомленні комунального підприємства.

Також комунальники здивувалися тому, що ніхто з перехожих, які напевно бачили момент нанесення «реклами», не повідомила про правопорушення.

КП ШЕУ Шевченківського району звернулося з заявою щодо пошкодження дорожнього покриття до Головного управління Національної поліції України в місті Києві.

Також комунальники попросили жителів столиці не залишатися байдужими і повідомляти про випадки пошкодження дорожнього покриття в поліцію або диспетчерську службу «Київавтодор» за телефоном: 284-74-19 (цілодобово).

Раніше повідомлялося, що в Святошинському районі вандали розгромили нову зупинку.