Напередодні ми писали про те, що активіст та журналіст Клим Братковський звинуватив власників БЦ Astarta Organic Business Centre в знищенні дерев в історичній частині Подолу. За його словами, забудовник бізнес-цетру обіцяв облаштувати на його території сквер, проте замість нього з'явився паркінг.

У прес-службі Astarta Organic Business Centr відкинули звинувачення Братковського та запевнили нас, що сквер на території бізнес-центру насправді існує, просто взимку він виглядає неналежним чином. Як докази нам надали фотографії скверу, що розташований прямо над паркінгом.

«У сквері впорядкований красивий пішохідний фонтан, зручні лавочки та висаджено понад 700 рослин: 402 ліани, 303 багаторічні кущі, 114 листяних кущів і 44 дерева — 33 хвойних і 11 листяних», — кажуть в прес-службі та додають, що повною мірою всю цю красу можна буде оцінити вже навесні.

Потрапити у сквер зможе кожен охочий. Для цього потрібно піднятися по сходах з внутрішнього двору вгору.

Щодо звинувачень у знищенні дерев навколо бізнес-центру, то в Astarta запевняють, що дотрималися всіх норм законодавства й навіть зверталися до «Київзеленбуду» для проведення експертизи того, як правильно вчинити з деревами. Там їм порекомендували перенести клени на інші вулиці Києва. Тополі на вулиці Нижній Вал були визнані аварійними, їх було рекомендовано прибрати.