Бізнес-експерти з підтримують міські стартапи у Києві

Десять фіналістів відкритого конкурсу на кращий міський статап-2015 «Best Urban Social Startup», який проходить в рамках фестивалю «PRO місто», зустрілися з експертами Американської торгівельної палата в Україні.

Завдяки підтримці фестивалю Американською торгівельною палатою, менторську сесію для фіналістів провели представники провідних міжнародних компаній - Microsoft, Ciklum Consulting, PULSE, JLL, Астеліт life:). Вони надали свої рекомендації щодо удосконалення соціальних проектів конкурсантів та їх презентацій. 

Нагадаємо, що метою конкурсу є пошук найкращих рішень для міста. Запропоновані ідеї мають стосуватися громадського простору, вирішувати соціально гостру проблему та використовувати ІТ (мобільні аплікації, «розумні гаджети», веб-портали тошо). Такий підхід виявився близьким тим компаніям, що входять до Американської торгівельної палати. Тож вони вирішили підтримати конкурс.

Віце-президент Американської торгівельної палати Тарас Качка пояснив: «Наша головна мета – посилити проекти конкурсантів практичним досвідом компаній, які також реалізують соціальні ініціативи. Участь бізнес-експертів у зустрічі – чудовий приклад виявлення громадської свідомості, притаманної бізнесу, який об’єднує Палата. Ми плануємо й надалі продовжувати тристоронню співпрацю бізнес – влада – громадськість». 

Спілкування з експертами дозволить фіналістам доопрацювати свої презентації та підготуватись для виступу 31 травня у парку ім. Пушкіна, де буде визначений переможець конкурсу.

Більше про конкурс «Best Urban Social Startup».