По тимчасовому мосту біля Стоянки відкрили рух для вантажного транспорту
Фото: facebook.com/oleksandr.kubrakov

Біля села Стоянка на Київщині звели тимчасову переправу через річку Ірпінь та відновили рух Житомирською трасою для вантажного автотранспорту.

Про це повідомив міністр інфраструктури України Олександр Кубраков.

"Сьогодні ми відкрили лівий проїзд на дорозі міжнародного значення М-06 Київ – Чоп біля Стоянки і відновили рух трасою для вантажного автотранспорту", — написав він.

Міст через річку Ірпінь було підірвано в перші дні російського військового вторгнення в Україну. Завдяки цьому окупанти не змогли просунутись далі та оточити столицю.

Щоб збудувати тимчасову переправу знадобилося менше ніж два місяці. За цей час дорожні робітники звели тимчасову прогонову споруду на залишках старих конструкцій, влаштували монолітну плиту прогонової будови та поклали шар асфальтобетону. На дорозі поновлено розмітку та встановлено відповідні дорожні знаки.

"Одразу після звільнення столичного регіону почалося будівництво тимчасових переправ та об’їздів. Тимчасовий міст поблизу Стоянки був зведений у середині квітня, але рухатись ним міг лише легковий транспорт – вантажівки були змушені рухатися в об’їзд, витрачаючи зайвий час та паливо", - розповів Кубраков.

Він додав, що наступним етапом стане відновлення правого проїзду зруйнованого мосту. Закінчити роботи планують восени. 

У Київській області незабаром відкриють ще один міст