Banda Agency отримала нагороду Red Dot Award за брендинг України

Українська креативна агенція Banda Agency отримала престижну нагороду Red Dot Award у категорії Corporate Identity за маркетингову кампанію Ukraine Now, що була розроблена для просування бренду України в світі. 

Про це Banda Agency повідомила на своїй сторінці у Facebook. 

«Був жарт, що коли ми опублікували кейс, то забрендували Ukraine Now весь український Facebook. Кожен хотів висловитися. Було багато різних думок "всередині". Нам важливо було почути думку від експертів "зовні". І коли отримуєш нагороду рівня Red Dot, сумнівів в якості роботи вже не повинно залишатися», — розповів виданню AIN.UA креативний директор Banda Agency Павло Вржещ.

Також в агенції наголосили, що кидати роботу над Ukraine Now не планують. Наприклад, зараз триває створення єдиного брендбуку.

Кабмін затвердив брендинг України в травні 2018 року. Для бренду розробили новий шрифт під назвою Ermilov, натхненний роботами художника-конструктивіста Василя Єрмілова. Над створенням проекту Banda Agency працювала безкоштовно.

Відзначимо, що це не перша нагорода Red Dot для Banda Agency. Раніше агенція вже отримувала її за брендинг ВДНГ і пісенного конкурсу Євробачення 2017. Також брендинг Євробачення був нагороджений «Канським левом».