АТБ відновлює роботу магазинів у Києві та області і Харкові

Мережа АТБ оголосила про відновлення діяльності десятків магазинів у Києві та області і Харкові. 

«У місті Київ додатково відкрито 11 магазинів, ще 10 — у Київської області: в містах Бориспіль, Яготин, с. Софіївська Борщагівка. Загальна кількість діючих магазинів мережі АТБ у місті Києві на сьогодні складає 45 торговельних об’єктів», — повідомили в компанії щодо відновлення роботи магазинів мережі у столичному регіоні.

У Харкові відновили роботу 8 магазинів мережі АТБ, а загальна чисельність працюючих торгових об’єктів компанії у першій столиці України на сьогодні становить 45.

«В умовах військової агресії діючі магазини мережі АТБ працюють у посиленому режимі. Графік їх роботи корегується у відповідності до регіону та місця розташування, а також з урахуванням загострення бойових дій», — уточнили в компанії, та порадили користуватись офіційним сайтом мережі АТБ. За цим посиланням — щоденна актуальна інформація про всі працюючі магазини мережі.

Деякі магазини мережі АТБ у містах безпосередніх бойових дій тимчасово закриваються для безпеки співробітників та відвідувачів. При стабілізації ситуації та зникненні загроз магазини знову відчиняють свої двері. Мешканці населених пунктів мають можливість скористатися підвальними приміщеннями магазинів АТБ для захисту від бомбардувань чи авіанальотів — в них компанія за власний кошт сформувала запаси води та всього необхідного.

Спротив російській окупації, день 33