"АТБ" скорочує споживання електроенергії по всім магазинам мережі

Задля підтримання надійної роботи української енергосистеми, корпорація "АТБ" з 12 жовтня 2022 року суттєво скорочує споживання електроенергії по всіх магазинах.

Це стосується відмови від підсвічування вивісок, бордів, сіті-лайтів, стел тощо на фасаді магазинів та освітлювання прилеглої території. Також компанія відмовляється від підсвічування боксів, полиць у торговельному залі та освітлення приміщень, які не використовуються співробітниками магазину.

Таке рішення є усвідомленим відгуком компанії на виклики воєнного часу. З початку повномасштабної військової агресії корпорація "АТБ" підтримує гуманітарний фронт країни,  забезпечуючи населення продуктами та товарами першої необхідності. Спільна підтримка енергетичного фронту допоможе пережити критичні періоди, посилить нашу єдність та зведе нанівець ворожі наміри.

До речі, компанія ще з 2019 року впроваджує модернізацію магазинів торгової мережі "АТБ", де впроваджено сучасні рішення у сфері роздрібної торгівлі, будівництва та енергозаощадження. Там встановлено холодильне та морозильне обладнання останнього покоління, новітню систему освітлення, побудовану на базі LED технологій, впроваджено технології утеплення, опалення та рекуперації енергії, які скорочують до 70% витрат на опалення.

АТБ допомагає повернути до життя деокуповані міста України