Астанавітєсь: киянин виступив проти безконтактних карток в метро
Фото: киянин виступає проти пластикових карток в метро (Politeka)

На сайті Київради з'явилася електронна петиція із закликом "перестати знущатися над жителями столиці, примушуючи їх переходити на пластикові картки для проїзду в підземці".

Автор петиції Володимир Падун закликає столичну владу відмовитися від практики продажу одного жетона в одні руки і нав'язування пластикових карт. Пластикові карти не влаштовують чоловіка тим, що в його гаманці їх вже накопичилося досить багато і стежити ще за однією, а також за балансом на ній, у нього немає бажання.

"Картки, на які хоче пересадити пасажирів влада, мають ряд незручеостей. Передусім, у гаманці і так вже півтора десятка карток, і маємо халепу слідкувати ще за одною, а також постійно контролювати залишок на ній", - пише він.

Також Володимир перераховує ще ряд недоліків безконтактних пластикових карт: за них потрібно платити заставу, і не факт, що гроші повернуть; вони мають обмежений термін дії; по закінченню терміну дії картки залишок коштів не повертається.

У своїй петиції він вимагає продавати жетони в необмежених кількостях, налаштувати автомати так, щоб можна було купити жетони на суму в 5, 10, 20, 50, 100 гривень, а також "припинити знущатися над жителями столиці за їхній рахунок".

Раніше повідомлялося, що на станції метро "Кловська" встановили нові турнікети і автомати з продажу одноразових квитків з QR-кодом.