Асоціація CHILD.UA організувала спеціальний кіносеанс для дітей з аутизмом

Понад 100 дітей з розладами аутистичного спектра (РАС) у кінотеатрі «Оскар» (Smart Plaza) переглянули мультфільм «Комашки» у зручному для них форматі: з приглушеними звуковими та світловими ефектами (люди з аутизмом чутливі до голосних звуків, яскравого світла тощо). Спеціальний «тихий» кіносеанс напередодні Великодніх свят для них організувала Асоціація CHILD.UA, на чолі з Євгенією Тимошенко. Такий адаптований сеанс провели у кінотеатрі вже втретє.

Захід став частиною тематичного марафону AUTISM FRIENDLY SPACE, який має на меті змінити ставлення суспільства до людей з аутизмом. Асоціація започаткувала його до 2 квітня — Всесвітнього дня поширення інформації про аутизм.

Квітень традиційно вважається місяцем інформування про РАС, і протягом цього часу команда волонтерів Асоціації вела активну інформаційну роботу серед персоналу торгово-розважальних центрів, місць дозвілля та відпочинку для того, аби створити в Україні середовище, дружнє до людей з аутизмом. На завершення місяця CHILD.UA також передала спеціальне обладнання і для дорослих з РАС, яке стане корисним під час корекції та реабілітації.

«Великодні свята — це наповнені світлом та радістю дні, тому особливо важливо дарувати приємні емоції людям, які мають аутизм. Ми продовжуємо наш тематичний марафон. Ми поступово налагоджуємо зв’язки з кінотеатрами, супермаркетами, торговими та розважальними центрами. Запрошуємо співробітників таких закладів пройти наші тренінги — щоб вони були готові толерантно реагувати та допомагати людям з аутизмом», — зазначила президент Асоціації CHILD.UA Євгенія Тимошенко.

Асоціація CHILD.UA на чолі з Євгенією Тимошенко об’єднує міжнародні та всеукраїнські громадські організації з метою допомоги дітям, що опинилися у важких життєвих обставинах, надаючи їм можливості та навички для кращого майбутнього. Щороку CHILD.UA проводить близько 30 благодійних заходів та допомагає 3000 дітей. Організація займається соціалізацією та психологічною реабілітацією дітей, надає благодійну допомогу, сприяє їхньому культурному та творчому розвитку.