Архітектори показали проєкт Roshen Concert Hall на Відрадному

Архітектурне бюро Drozdov & Partners оприлюднило проєкт концерт-холу Roshen. Споруду хочуть побудувати на Відрадному на місці Палацу культури імені Корольова.

Згідно з планом проєкту, передбачається створення акустичної концертної зали, яку будуть використовувати як громадський центр. 

Проєкт має на меті максимальну взаємодію парку і концертної зали

Головна зала, завдяки нижньому рівню партеру й авансцени, які трансформуватимуться, буде гнучким простором для проведення різних заходів: променад-концерту, концерту сучасної музики й оркестру. Балкони звужуються з кожним новим рівнем, надаючи більш сприятливу видимість для відвідувачів.

Внутрішнє приміщення концерт-холу У проєкті використано два основні елементи: сталеві засклені нахилені стіни та колони з попередньо виготовленого збірного бетону. 

Ми воліємо переосмислити монументальність київського Хрещатика, як одну з найяскравіших і суперечливих сторінок в архітектурній традиції Києва, де народна орнаментика вплелася у пафосний монументалізм.

Колони створюють ширми, які забезпечують потік світла.

У 2021 році у конкурсі на найкращий проєкт Roshen Concert Hall перемогло норвезьке архітектурне бюро Snohetta. Відкрити його планують у 2025 році. 

Також команда архітекторів Borodkin architects розробила й представила проєкт оновлення вулиць у центрі Києва. 

У столиці планують встановити 15-метровий монумент "Привид Києва"