Анонсували нову допомогу: Держсекретар США та голова Пентагону приїхали до Києва
Фото: Reuters

Держсекретар США Ентоні Блінкен та голова Пентагону Ллойд Остін приїхали до Києва. Вони відвідали Президента, розповіли про новий пакет допомоги та заявили, що американські дипломати повернуться до України найближчим часом. Про це повідомляє Reuters. 

Під час зустрічі з Володимиром Зеленським американські посадовці розповіли, що нададуть Україні та 15 країнам-союзникам 713 мільйонів доларів. Конкретно нам - 322 мільйони. Решту коштів розподілять між членами НАТО та країнами, які надавали Києву зброю з початком війни. Даний пакет допомоги відрізняється від попередніх, адже це не пожертвування запасів Міноборони США, а готівка, яку країни (зокрема й Україна) можуть використати для покупки боєприпасів.

З приводу американських дипломатів - зараз ті знаходяться у Польщі. Але упродовж тижня вони відновлять "денні поїздки" до Львова, а згодом повертатимуться у Київ. Коли настане "згодом" доки що невідомо.

Ми в онлайн-режимі інформуємо вас про український спротив російській окупації. Всю оперативну інформацію станом на сьогодні читайте тут.