Alchemist Bar повертається: музичний вікенд за участю KADNAY та ЮЮ на підтримку Харкова

3-4 вересня у Alchemist Bar, що з перших днів повномасштабної війни переформатувався на штаб кулінарної допомоги військовим і ТРО, повертається до життя в умовно звичному форматі. Заклад знаходиться за адресою Шота Руставелі, 12.

Уже цього вікенду відбудуться благодійні концерти. Хедлайнерами стануть співачка ЮЮ, яка першою вийде на сцену оновленого Alchemist Bar 3 вересня, а вже наступного дня, 4 вересня, естафету перехопить KADNAY. Початок заходів о 18:00, вартість квитків — 400 гривень. Забронювати місце можна за номером +38096 008 7070. 75% коштів від проданих квитків будуть перераховані волонтерським організаціям, що від початку війни підтримують Харків та його мешканців.

За час повномасштабної війни ЮЮ разом з командою Masterskayа організували волонтерський рух для допомоги українцям. До того ж артистка не гаяла часу у бомбосховищі й написала нову пісню "Каменярі" та потужний трек-звернення до ворога — "Чорна хмара".

"Я зрозуміла, що протягом довгого часу намагалася догодити усім, окрім себе. Свої смаки я ховала в папку guilty pleasure, від чого дуже втомилася і більше не хочу нікому нічого доводити. Я хочу жити так, як хочу, навчитися бути чесною з собою та розважатися. Вам може це може не подобатися, але я така на шляху до себе та власної свободи. Я дозволяю собі розважатися та кличу робити це зі мною", — коментує ЮЮ.

Зі свого боку гурт KADNAY увесь цей час і особистими коштами, і благодійними виступами підтримував ЗСУ, тож його виступ у Alchemist Bar стане логічним продовженням історії про музику та допомогу.

І найголовніше, що 75% від суми проданих квитків заклад перерахує на потреби ГО "Звичайні люди" та "Квітка хелп", які з перших днів війни допомагають мешканцям Харкова  області. Зокрема лікарням, дитячим будинкам та людям з інвалідністю.