Актор Dizel Show знову потрапив в ДТП (відео)

У Києві актор Dizel Show Євген Гашенко потрапив у ДТП через те, що не встиг поміняти на своєму автомобілі літні шини на зимові. Про це актор розповів у відеоролику, опублікованому на сторінці Dizel Show в Facebook.

ДТП за участю Гашенко сталося в середу, 14 листопада, коли він їхав на зйомки шоу. Актор виявився не готовий до першого снігу в столиці.

«Доїхав з пригодами. Перевзутися не встиг — сніг досить несподівано на мене звалився. В результаті їхав пару разів бочком там, де треба було їхати прямо. Один раз з’їхав на якийсь спуск. Вдячний людям, які підхопили, допомогли виїхати. І, вже під’їжджаючи до каналу, наздогнав один мікроавтобус. Було ДТП невелике, але, на щастя, постраждалих немає. Постраждав тільки мій бампер злегка, автобус залишився цілим. На тому і розійшлися, потиснувши руки», — розповів Гашенко.

На питання, чи радий він першому снігу, актор відповів, що коли на авто стоїть «лиса гума», тоді не до радості. Також він порадив усім, хто не встиг поміняти літні шини на зимові, сидіти вдома.

Раніше ми розповідали про те, скільки аварій трапилось у Києві через перший сніг.