Активісти навели лад у Солом’янському парку (фото)

Навесні у столичних парках та скверах масово починають проводити толоки та генеральні прибирання. У квітні та травні комунальники кличуть киян, щоб ті допомогли їм навести лад у зелених зонах.

Але мешканці Солом’янського району вирішили не чекати на запрошення і самі зібралися, щоб привести до ладу територію Солом’янського ландшафтного парку. Кілька сотень людей влаштували у парку велику толоку і підготувати свою улюблену зону відпочинку до теплої пори.

В рамках великого прибирання в парку зібрали сміття та тогорічне листя, пофарбували лавки та сміттєві баки, привели до ладу пішохідні доріжки. Окрім традиційного прибирання, мешканці району також брали участь у квестах та інших змаганнях.

Ініціатори та учасники толоки розповідають, що на прибирання та облаштування території приходить все більше молодих людей, які активно долучаються до процесу.

«Приємно бачити, що на традиційну толоку виходить так багато молодих людей. Цього року на прибирання парку вийшло кілька сотень киян. Ми готові міняти стереотипи. Нинішня молодь — активна і прогресивна. Прибирання у парку — це перша велика толока в нашому районі, яка показала гарний результат. Якщо порівняти, який був парк років п’ять тому і яким сьогодні його зробили активні мешканці району, — різниця буде колосальна», — каже Микола Негрич, співорганізатор акції.

 

За словами організаторів, ця толока в Солом’янському парку була не першою й далеко не останньою, вони продовжать і далі опікуватись зонами відпочинку свого району і робити їх комфортнішими для людей.

А ось як змінилася територія Солом’янського парку після великого прибирання.

До речі, у цю суботу в столиці проходитимуть понад 60 толок. І киян запрошують до них приєднатися.