Активісти намагалися блокувати роботу KFC в Будинку профспілок (фото) — оновлено

У четвер, 22 листопада, активісти спробували заблокувати роботу фастфуду KFC, який напередодні відкрився в оновленому Будинку профспілок на Майдані Незалежності. Про це повідомляє «Сегодня».

Активісти розташувалися на першому поверсі закладу. Адміністратор зміни попросила їх не перекривати прохід до зали. Після цього частина активістів розташувалася за столиками біля входу, а інші залишилися стояти в залі. Хтось викликав до закладу поліцію.

«Ми просто прийшли до себе в штаб, який був тут під час Майдану. І переговори з терористами вести не збираємося», — сказали активісти виданню Depo.

Звичайні відвідувачі ресторану розповіли, що вони не місцеві і  не знають про події, які відбувалися в Будинку профспілок у 2014 році. 

Усі написи, які протестувальники напередодні залишили на фасаді будівлі, вже відтерли.

Адміністрація закладу відмовилася розмовляти з журналістами. Прес-служба KFC також поки що ніяк не коментує скандал навколо закладу у Будинку профспілок.

Оновлення. Ресторан KFC у Будинку профспілок тимчасово припинив роботу після того, як активісти намагалися блокувати роботу закладу. Про це повідомив журналіст Дмитро Гнап. 

Про припинення роботи закладу повідомив адвкат мережі ресторанів. 

«Після невеликої штовханини з охороною, вийшов адвокат фастфуду KFC та оголосив, що на сьогодні заклад закривається. Вимагаємо, щоб назавжди закрився», — зазначив він.

Раніше повідомлялося, що в центрі Києва відбулися сутички через відкриття KFC у Будинку профспілок.