“Активісти” на Ревуцького розтрощили намет зі збору підписів за екозаправку (відео)
Фото: скріншот з відео

Невідомі розтрощили намет зі збору підписів за екозаправку на Позняках. Про це на своїй сторінці у Facebook  написав місцевий мешканець Павло Тихий, повідомляє Gordonua.

Тихий виклав відео нападу на намет.

"Маю цікаве відео – як "активісти" трощили палатку зі збору підписів за екозаправку. Подивіться, як борються з ні в чому не винними жінками! Невідомі молодики налетіли посеред білого дня і розтрощили палатку, в якій збирали підписи за еко-заправку", – написав Тихий.

За його словами, невідомі забрали частини конструкції, напали на жінку, потрощили столика та її особисті речі.

"На відео добре видно, як вони цілеспрямовано трощать палатку та псують листи із зібраними підписами", – додає місцевий мешканець.

Тихий також нагадав, що боротьба за екозаправку на Ревуцького ведеться вже кілька місяців.

"Невідомі молодики, найняті депутатами, доволі агресивні. Це вже не перший напад на тих, хто збирає підписи. Кілька днів тому один "активіст" частково лишив зору чоловіка, який збирав підписи за екозаправку. Іще раніше – молодики накидались із погрозами на жінок. Щоразу викликають поліцію, але про результати поки що нічого невідомо", – резюмував Тихий.

Як повідомлялось раніше, минулого тижня на Ревуцького, 8 побились прибічники та противники будівництва екозаправки у цьому місці. Суперечка розпочалась тоді, коли до жінок, що збирали підписи за закінчення будівельних робіт та зведення екозаправки, підійшли молодики, які виступають проти зведення АЗС. Між ними розпочалась словесна перепалка, у результаті якої молодики, що проти заправки, напали на киян, які збирали підписи.