9 травня під час акцій в Києві затримали трьох осіб

У четвер, 9 травня, під час проведення акцій, присвячених Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, у центрі Києва поліція затримала трьох осіб. Про це повідомляє «РБК-Україна» з посиланням на начальника поліції Києва Андрій Крищенка.

За його словами, наразі великих правопорушень поліція не фіксувала. Кількох осіб доставили до райвідділу поліції через використання символіки тоталітарних режимів.

«Біля парку слави на Арсенальній площі великих правопорушень чи провокацій не відбулось. Але в нас є три особи, яких було доставлено до райуправління поліції. Два адміністративних протоколи за використання забороненої символіки було складено», — повідомив він.

Крищенко зазначив, що затриманих відвезли до райуправління поліції через використання заборонених в Україні георгіївських стрічок та портрета радянського диктатора Йосипа Сталіна.

«Це жінка з портретом Сталіна похилого віку, одна жінка з дітьми з георгіївськими стрічками, одна жінка була запрошена до райуправління перед початком акції. У нас була інформація, що це також георгіївська стрічка», — додав він.

Всього, за словами Крищенка, участь в акціях до Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні взяли понад 4 тисяч осіб.

Раніше ми писали, що в Києві через георгіївську стрічку затримали матір загиблої «регіоналки» Олену Бережну.