50 Cent та Емінем знімуть серіал Восьма миля
Фото: ew.com

Американський репер 50 Cent спільно зі своїм другом та колегою Емінемом працюють над серіалом за мотивами драми "Восьма миля", що вийшла у 2002 році. Про це він розповів в інтерв'ю ведучому та актору Big Boy.

Оригінальний фільм був напівбіографічною стрічкою про Емінема, у якій той виконав головну роль. Герой "Восьмої милі" — молодий білий репер Джиммі Сміт Молодший, що намагається здобути визнання серед чорношкірих реперів. Стрічка отримала "Оскар" за кращу пісню та премію MTV Movie Awards.

50 Cent каже, що планує адаптувати фільм для телебачення, щоб познайомити молоде покоління зі спадщиною Емінема, і вони разом вже працюють над розробкою серіалу. 50 Cent та Емінем є давніми друзями та співпрацювали над десятками спільних проєктів.

"Я думаю, що це потрібно для його спадщини, тому що для мене важливо, щоб вони (молоде покоління — прим.) його зрозуміли", — сказав 50 Cent і натякнув, що серіал, серед іншого, розповість передісторію головного героя.

Після виходу інтерв'ю 50 Cent підтвердив у своєму Instagram, що його плани щодо серіалу є цілком серйозними.

"Так, а ви тут думали, що я бавлюся. Я цілком серйозно, люди. Це буде щось божевільне", — написав він.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by 50 Cent (@50cent)

Нагадаємо, режисер Рідлі Скотт почав роботу над продовженням свого фільму "Гладіатор". Головним героєм продовження буде Луціус, племінник імператора Коммода, історія якого розгортатиметься через багато років після завершення першого фільму.

У Німеччині встановили памʼятник фронтмену Rammstein, який одразу вкрали