27 серпня у центрі столиці відбудеться чемпіонат України зі Street Workout

27 серпня у Києві відбудеться чемпіонат із популярного спортивного руху Street Workout та кубок мера Києва зі Streetlifting.

Для учасників та гостей чемпіонату працюватимуть спортивні зони, де кожен охочий зможе спробувати себе у понад 10 напрямах цього популярного спортивного руху. Особливістю чемпіонату 2016 року стане доповнення програми жіночими номінаціями: «Жіночий фрістайл», «Підтягування на турніку» та «Віджимання на брусах». Додатковою мотивацією для атлетів стане призовий фонд чемпіонату, який цього разу становить 75000 грн.
Організатор заходу – всеукраїнська громадська організація Street Workout Ukraine – лідер руху прихильників здорового способу життя в Україні. Чемпіонат України зі Street Workout проводиться під патронатом мера столиці Віталія Кличка і за підтримки Київської міської державної адміністрації.

Програма чемпіонату України зі Street Workout і Кубка мера м. Києва зі Streetlifting:
12:00 – стрітліфтінг;
15:00 – силовий фрістайл (шоу-програми) та встановлення рекордів у 7 номінаціях: підтягування на одній руці, виходи силою на дві руки, підтягування +32 кг, віджимання на брусах +48 кг, утримання елемента «прапор» на час, утримання елемента «передній вис», віджимання в стійці на руках;
17:00 – спеціальна програма для дівчат: жіночий фрістайл, підтягування на турніку, віджимання на брусах.
18:00 – нагородження;
18:30 – Grand Workout Battles-2016 і Workout-батли між атлетами-учасниками чемпіонату.

Джерело - КМДА