Завтра, 24 лютого, у зв'язку з державними заходами до роковин повномасштабного вторгнення, у центрі столиці діятимуть тимчасові обмеження руху. Про це попередили в Департаменті транспортної інфраструктури КМДА.
З початку роботи метрополітену і орієнтовно до 11:00 станція "Майдан Незалежності" працюватиме лише як пересадочний вузол.
- Вхід та вихід пасажирів на станції буде зачинено.
- У разі повітряної тривоги станція працюватиме як укриття у звичному режимі.
Також через обмеження від Управління державної охорони, низка автобусів змінить свої маршрути та номери.
Автобус № 6ТР курсуватиме під номером 6АР від Мінського масиву до Повітрофлотського шляхопроводу (з початку руху до 13:30 та з 16:30 до 18:00).
Автобус № 62 до 11:00 курсуватиме як 62А від Ботанічного саду до Центрального залізничного вокзалу.
Автобуси № 110 та № 111: до 12:00 курсуватимуть як 110А та 111А до ст. м. «Контрактова площа» (через Набережно-Хрещатицьку та Подільський міст).

Автобус № 114 до 12:00 змінить маршрут на 114А. Рухатиметься від вул. Милославської через Гаванський міст до ст. м. «Контрактова площа», а у зворотному напрямку — через Подільський міст до вул. Радунської.
Нагадаємо, з 23 до 27 лютого у столиці проходить загальноміська акція зі збору крові "Пульс міста". Захід приурочений до 4-ї річниці від початку повномасштабного вторгнення та покликаний посилити стратегічні запаси крові в мегаполісі.
