20 гільз та документи вбивці: Луценко розкрив деталі вбивства Вороненкова (оновлено)
Фото: Макс Сорокін

На місці вбивства колишнього депутата Держдуми Росії Дениса Вороненкова вилучили близько 20 гільз. Про це повідомив генпрокурор України Юрій Луценко, передає "24 канал"

"На місці події вилучено близько 20 гільз, пістолет кілера ТТ. Був задіяний також пістолет охоронця Стечкіна. В охоронця було зроблено постріл, потрапили в область серця. Він живий, при пам’яті, співпрацює зі слідством", – повідомив під час брифінгу Луценко.

За словами генпрокурора, сам загиблий Вороненков отримав одну кулю в шию, дві в область грудини і одну в живіт. Від поранень він помер на місці.

За інформацією ГПУ, кілера підвозила машина Daewoo, зараз відслідковують її пересування.

Також Луценко розповів, що документи, які знайшли у ймовірного вбивці екс-депутата Держдуми Дениса Вороненкова, свідчать, що він ніби-то був українцем.

Однак генпрокурор наголосив, що документи можуть бути несправжніми.

Оновлення. Як повідомляє РБК з посиланням на власні джерела, у вбивці  Вороненкова, що помер в лікарні, виявили посвідчення учасника бойових дій, видане Нацгвардією України.

"При загиблому знайдено посвідчення учасника бойових дій, видане Нацгвардією", — повідомило джерело.

Відзначимо, що російський політик Ілля Пономарьов, з яким мав зустрітися Вороненков, припустив, що до вбивства може бути причетний генерал Федеральної служби безпеки Росії Олег Феоктистов. Мотивом для вбивства могло послужити те, що екс-депутат нібито збирався зайнятися розслідуванням корупції в російських правоохоронних органах.

Нагадаємо, що колишнього депутата Державної Думи Росії Дениса Вороненкова вбили в центрі Києва на вулиці Пушкінській. Вбивство Вороненкова сталося на очах десятків людей.