Варто послухати: 5 нових музичних імен Києва

Фото: гурт AGHIAZMA

Насправді, дуже важко розібратися, які з молодих музичних формацій є киянами від "народження", а які стали ними за власним вибором. Гурт чи артист, який досягає успіху, скажімо, у Вінниці, рано чи пізно переїздить у Київ і продовжує свою кар'єру вже у серці українського шоу-бізнесу, поряд з талантами з "корінних".

У нашій добірці —дійсно талановиті музиканти, які працюють в столиці і мають усі підстави для набуття популярності.

Kira Mazur

Ця молода співачка має неповторний тембр, стиль, мелодику та особливий шарм. Музику та тексти пише сама. Після виходу кліпу “Карі очі" на молоду українку звернули увагу не тільки на батьківщині, але й за кордоном.

Продюсер відомої французької співачки ZAZ Керредін Солтані запросив Кіру у Францію і запропонував співпрацю, першим результатом якої став трек “Des Mots D Amour” ("Слова кохання»).

Співпраця продовжується і набирає обертів. Особисто мене підкорив трек “Ти милий”. Це дуже модна, якісна і європейська музика.

XLDELUXE

Цей київський репер не новачок у шоу-бізнесі, але саме зараз він відновив активну гастрольну та промо-діяльність.

“Я дуже люблю своє місто, — каже репер, — а місто любить мене!»

До речі, один з найуспішніших треків XLDELUXE має назву “Київ”.

Не секрет, що в Україні не так багато якісного репу. Але він є, він живе своїм життям і розвивається. Зараз артист працює над новим альбомом, у який увійдуть пісні українською та російською мовами.

Особисто мені дуже сподобався трек “Пружиним” на який не так давно відзняли кліп. Чекаємо на прем`єру.

AGHIAZMA

Якщо ви не любите “солодких” дівчаток та хлопчиків, раджу звернути увагу на гурт AGHIAZMA. По-перше, вони дуже відрізняються від решти колег по цеху. По-друге, це дуже цікаво та енергійно.

До речі, молоді таланти планують підкорити серця членів жюрі під час відбіркових турів до Євробачення 2017, тому слухайте та дивіться уважно. Можливо, саме вони будуть представляти неньку Україну на головному європейському музичному форумі.

CEPASA

До початку самостійної кар`єри музиканти цього молодого гурту встигли чимало зробити для інших успішних проектів. Скажу чесно, мені давно імпонує все, що робить соліст колективу Павло Ленченко.

Після закриття Tomato Jaws на світ з'явилося одразу два розкішних колектива - ОNUKA та CEPASA. Саме в CEPASA Павло Ленченко розкрився як неординарна творча особистість.

Cape Cod

Цей електронний гурт з Києва грає у модному стилі "хаус". Коли я почув їх вперше, був впевнений, що це робота західних продюсерів.

Вже сьогодні хлопці мають безліч прихильників з усієї країни та здатні збирати не лише маленькі майданчики. Мій улюблений трек та відео колективу називається “The One”.

До речі, нещодавно ми склали топ-5 найбільш проблемних концертних майданчиків Києва.