У Києві відкрили ковзанку IQOS Central Park у нью-йоркському стилі. Дивіться, як це було
Фото: Іванна Зубович

Останніми роками зимові ковзанки стали популярною розвагою у Києві. За ці сезони кияни бачили стільки тематичних льодових арен, що, здається, здивувати чимось новим їх вже навряд чи вийде. Проте IQOS це вдалося. 

Напередодні свят на Подолі відкрилася новорічна локація, натхненна атмосферою різдвяного Нью-Йорка. Так, у самому центрі Києва з’явилася ковзанка, яку наче щойно перенесли з найулюбленіших американських фільмів. 

IQOS Central Park став своєрідним порталом в американське Різдво, де зібрали усі найважливіші та інстаграмно-кіношні атрибути свята. Ось і типові нью-йоркські будинки, наче з різдвяних листівок. Поруч своїм шоколадним ароматом притягує корнер з кавою, навколо якого зібралися сусіди — обговорити, яким був цей рік та побудувати плани на наступний. За квартал гостинна квіткарка у шарфі та в'язаних рукавицях продає букети для останніх у цьому році побачень. Здається, тільки почнеш розмову — і вже за хвилину знатимеш рецепт найароматнішого різдвяного штолену. А за рогом тебе чекають ліхтарі з китайського кварталу, які точно зігріють душу теплим червоним кольором.

Відчути дух Різдва та наповнитися новорічними спогадами зібралися друзі бренду. Сабіна Мусіна, ніби героїня фільму «Дюплекс», позувала на сходах прикрашеного нью-йоркського будинку, в який щойно переїхала. Лєра Бородіна, як справжня мешканка Нью-Йорку, провела екскурсію місцевими локаціями та встигла засвітити на камеру бродвейський театр. А Павло Вржещ невпевнено, проте з захватом, освоював нову ковзанку разом з друзями.

На IQOS Central Park створили багато нью-йорських фотозон, тому навряд чи хтось з гостей пішов з вечірки без святкових світлин. Особливо до душі відвідувачам припав жовтий кеб та ялинка, що розташувалися посеред ковзанки. Автомат для миттєвих фото у ніжних блакитних відтінках теж мав неабиякий попит. Ще б пак, хто не хотів би мати згадку про різдвяний Нью-Йорк!

Після катання на IQOS Central Park демонстрували романтичну комедію «Як Гаррі зустрів Саллі». Це доводить: жодні свята неможливі без перегляду чуттєвого американського кіно.

Ковзанка IQOS Central Park працюватиме до 16 січня за попередньою реєстрацією. Захід — безплатний, але місця бронюють з неймовірною швидкістю. Для входу потрібно мати сертифікат про вакцинацію або негативний ПЛР/експрес-тест. Є можливість здати експрес-тест на місці.

Адреса: Київ, Межигірська 82, Тетрапак (М82)

Квитки: за цим посиланням.