Зали джіу-джитсу у Києві
Фото: unsplash.com/@nate_dumlao

Популярність бразильського джіу-джитсу росте з шаленою швидкістю. Його позиціюють як "єдиноборство для усіх" або ж "єдиноборство для інтелігентів". В секції дійсно приходять багато максимально різних людей. Адже ті, хто не хоче займатися умовним боксом через його жорсткість обирають джіу-джитсу, тому що воно "м’якше". Можливо, це дійсно так. Проте даний стиль боротьби усе одно є одним з найефективніших у світі (олдфаги можуть згадати перші турніри з MMA, на яких "джитсери" взагалі не програвали). НК зібрав хороші київські зали у яких навчають джіу-джитсу. Якщо ви шукали таку підбірку або ж просто хочете зайнятися чимось новим — цей матеріал для вас.

Black Bee Jiu Jitsu

Адреса: вулиця Шаповала, 10

Зали джіу-джитсу у Києві

Зал джіу-джитсу на Солом’янці. Можна займатися у групі чи індивідуально з тренером. Є окремі дитячі групи. Засновник залу, Олександр Матвійчук, філософськи ставиться до єдиноборств і багато пише про це у своїх соцмережах (на сторінці залу також). У них є гарний сайт, який можна вивчити й про все детально дізнатись. Але він повністю англійською мовою. Тому ось вам ще й Instagram. Спеціально для тих, кому, як і нам, зрозуміліше українською.

BLAKZ Team

Адреса: вулиця Жилянська, 46

Зали джіу-джитсу в Києві

Цей зал знаходиться неподалік від центру. Він є представництвом міжнародної школи з вивчення бразильського джіу-джитсу — BLAKZ Team. Вона має офіційний статус члена міжнародної федерації бразильського джіу-джитсу IBJJF і була заснована Jair Correa de Magalhaes (пишемо в оригіналі, адже боїмося помилитись), який володіє чорним поясом другого дану й наразі є її безпосереднім керівником. За координацію роботи українського представництва відповідає Валентин Вареников. Наразі зали BLAKZ є у різних містах України. Тут теж можна займатися індивідуально, в групах або ж віддати в секцію дитину (в окрему дитячу групу, звісно). Детальніше про розклад та будь-які інші речі можна тут.

Академія джіу-джитсу SubHunter

Адреса: вулиця Академіка Туполєва 1-Б (є ще зал в Ірпені: вулиця Західна, 6)

Зали джіу-джитсу в Києві

Зал SubHunter знаходиться неподалік від станцій метро "Нивки" або "Святошино". У ньому регулярно проводяться "відкриті килими" (це коли різні спортсмени можуть прийти в зал та поборотися одне з одним) та семінари. А головний тренер, Роман Непота, у 2021 році став чемпіоном світу з греплінгу за версією AIGA. Тобто спортсмени практики в залі є. У SubHunter також можна займатися у групах, індивідуально чи привести туди дітей. А якщо ви живете в Ірпені — там також є зал. Усі деталі тут.

ZR Team (та ZR Team Kids)

Адреса: вулиця Грушевського, 3 (а взагалі, у них 11 залів)

Зали джіу-джитсу в Києві

Головний зал цієї школи знаходиться у центрі. ZR Team — це перший офіційний клуб бразильського джіу-джитсу в Україні (його заснували у 2008 році). Географія залів вражає, у Києві їх аж 11. Тож можна вибрати той, який вам більше підходить за розкладом та місцезнаходженням. Є ще ZR Team Kids, де тренують виключно дітей (а також, возять їх на збори, змагання і т.д.). І, на останок, є окрема група для жінок P!nk Style (з чоловіками в одній групі також можна займатись, все добре). Ось офіційний сайт, на якому можна дізнатися всі деталі.

Rocket Jiu Jitsu School

Адреса: Спортивна площа, 1

Зали джіу-джитсу в Києві

Знову зал, який знаходиться у центрі міста. Ракета — це прямий філіал школи Atos Barcelona. Це не зовсім стандартний зал. Вони позиціюють себе як ком’юніті та не звертають уваги на вік, стать, рівень фізичної підготовки та інші дрібниці. Але це не означає, що тренери підходять до справи несерйозно. Вони просто сповідують те, що джіу-джитсу — це для всіх. У них є різні програми занять. Це зроблено спеціально для того, щоб кожен зміг знайти щось згідно зі своєю підготовкою та бажаннями. Усі деталі на офіційному сайті.